O nás

Agrinova Group poskytuje  konzultační a obchodní služby v rostlinné výrobě ve státech střední a východní Evropy prostřednictvím společností skupiny nebo spolupracujících obchodních partnerů v tuzemsku, na Slovensku, v Polsku a na Ukrajině.   

Podnikatelská strategie skupiny navazuje a staví na bohatých tuzemských a mezinárodních zkušenostech a široké škále obchodních kontaktů společníků získaných u společností Adama, DuPont, ED&F Man, Chr.Hansen  a dalších.  

První společnost skupiny Agrinova Consulting, s.r.o. na trhu působí již od roku 2014  a poslední společnost skupiny Agrinova Trading, s.r.o. vznikla na sklonku roku 2021 a zaměřuje své aktivity na klienty v České republice.

Obchodní partnery si Agrinova Group pečlivě vybírá, a to s ohledem na základní hodnoty skupiny a na inovace zaměřenou obchodní strategii. Při výběru dodavatelů a uzavírání distribučních smluv a navazování a rozvíjení vztahu se zákazníky jsou dostupné i připravované inovace a schopnost spolupodílet se na jejich rozvoji a uvádění do praxe základním kritériem.       

Zásady ochrany osobních údajů společnosti můžete najít zde.